+38(05161)5-57-28;
+38(067)510-37-20;
+38(050)495-58-80
ДП "Ливарний завод"

ДП "Ливарний завод"

Ми у Вашій команді боротьби за високі врожаї!!!
Каталог продукції
Про підприємство

ДП "Ливарний завод" являється структурним підрозділом ТДВ "Первомайськдизельмаш" та засновано в 1999 р. на базі чавунноливарного цеху. Основний вид діяльності - виробництво виливків з чавуну різних марок для дизелебудування та сільгоспмашинобудування.

ДП "Ливарний завод" – найбільший виробник чавунного литва в Миколаївській обл. Поставка литва проводиться для машинобудівних і ремонтних підприємств в Миколаївську, Полтавську, Житомирську, Черкаську, Київську, Одеську, Запорізьку, Херсонську, Кіровоградську, Донецьку і Дніпропетровську області.

ДП "Ливарний завод" є лідером в сегменті вітчизняного виробництва котків польових. На сьогоднішній день освоєно і серійно виробляється 39 моделей котків польових.

Підприємство неодноразово нагороджено золотими медалями та дипломами Міжнародних сільськогосподарських виставок.

Котки польові поставляються у всі регіони України, а також і на зовнішній ринок, включаючи і країни Євросоюзу.

На європейському ринку наші котки польові уже відомі під торговою маркою «Голта», яку використовують два підприємства. Під цією торговою маркою буде виготовляться передова сільськогосподарська техніка, яка уже встигла завоювати повагу своїх споживачів не тільки високою якістю продукції, але і доступністю цін та адаптованість під різні вимоги сучасних виробників сільськогосподарської продукції.

ТМ «Голта» буде використовуватися, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.

На підприємстві виготовляються також противаги для тракторів (МТЗ,Нью Холланд, ступиці під диски W8-16-3107015 для шин 12.00х16, насоси СЦЛ-00 та редуктори до насосів СЦЛ-00.

Впевнені, що продукція нашого виробництва зацікавить Вас та сподіваємося на плідну співпрацю.

Дочірнє підприємство «Ливарний завод» ТДВ «Первомайськдизельмаш» (скорочене найменування ДП "Ливарний завод") створено в 1998 р. на базі підрозділів ТДВ «Первомайськдизельмаш».

ДП "Ливарний завод" є найбільшим виробником чавунного литва в Миколаївській області. Пріоритетним напрямком є виготовлення машинобудівного литва з сірого СЧ-20, СЧ-25; високоміцного ВЧ-50; спеціальних чавунів.

ДП "Ливарний завод" являється лідером в сегменті вітчизняного виробництва котків польових. На сьогоднішній день освоєно і серійно виробляється 36 моделей котків польових.

Коток польовий - сільськогосподарське знаряддя для вирівнювання та ущільнення поверхневого шару грунту, дроблення і руйнування грунтових глиб, грудок і кірки.

Котки польові поділяють за типом поверхонь робочих органів на: зубчато-кільчаті, кільчато-шпорові, гладкі, комбіновані.

Вплив котка на ґрунт залежить від його маси, зовнішнього діаметру і форми робочої поверхні. Чим важче коток, тим на більшу глибину він ущільнює грунт.

Котки польові можна використовувати у вигляді однієї, двох і т. д. секцій в залежності від потужності трактора, з яким їх агрегатують.

Робочими органами секцій зубчато-кільчатих котків є кільця з ребордами (клинчасті кільця) і кільця з зубцями. Ці котки добре накочують грунт до і після посіву і обробляють грудки і брили після оранки.

Для ущільнення нижніх шарів і розпушування поверхневого шару ґрунту, вирівнювання поверхні, руйнування кірки і брил після оранки застосовують кільчато-шпоровий коток. Секції цього котка складаються з дисків з шипами, які обертаються з віссю.

Робочими органами секцій зубчато-шпорових котків є диски з шипами і кільця із зубцями.

Гладкі наливні котки мають циліндричні робочі органи з можливістю зміни маси котка шляхом наливу в порожнину циліндра необхідної кількості води.

Позначення котків прийнятому на підприємстві складається з:

 1. Найменування типу робочих органів:
  • КЗК (коток зубчато-кільчатий);
  • ККШ (коток кільчато-шпоровий);
  • КН (коток наливний);
  • КЗШ (коток зубчато-шпоровий).
 2. Ширини захвату: в метрах.
 3. Модифікації: -01,-02,-03 і т. д. в залежності від діаметра і матеріалу (сталь, чавун) робочих органів.
 4. Конструктивної особливості: П, ПМ, М, Н і т. д.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.

З повагою,

Директор ДП "Ливарний завод"                         Л.С. Ганусяк
З повагою

Директор ДП "Ливарний завод"                          Л. С. Ганусяк