+38(05161)5-57-28;
+38(067)510-37-20;
+38(050)495-58-80
ДП "Ливарний завод"

ДП "Ливарний завод"

Ми у Вашій команді боротьби за високі врожаї!!!

Запрошуємо Вас до співпраці та купівлі техніки ДП «Ливарний завод» з можливістю отримання часткової державної компенсації в 2018 році!

Шановні клієнти, дорогі друзі!

Як Вам відомо, в 2017 році була прийнята програма часткової компенсації за рахунок коштів державного бюджету сільгосптехніки вітчизняного виробництва, до переліку якої увійшли котки польові виробництва ДП «Ливарний завод».

В 2018 році на фінансування програми часткової компенсації вартості української сільгосптехніки бюджетом України 2018 передбачено 945 млн. грн., що істотно більше рівня 2017 року (550 млн. грн.). Оновлений перелік вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, можна знайти на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за нижче наведеним посиланням: Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету

Запрошуємо Вас до співпраці та купівлі техніки ДП «Ливарний завод» з можливістю отримання часткової державної компенсації, що істотно знижує фактичні витрати на придбання техніки!

Молдекспо - 2016. Результати виставки
27.10.2016
X
Молдекспо - 2016. Результати виставки
X
Молдекспо - 2016. Результати виставки

В цьому році наше підприємство втретє взяла участь у щорічній Міжнародній агропромисловій виставці «Молдекспо-2016» у м. Кишинів, Республіка Молдова.

Наша продукція була представлена стендами, фотографіями, друкованою продукцією, а також котком ККШ-6Г-02, який був виставлений нашим дилером - фірмою «Carvidon Service SRL.

В ході виставки ми спільно з керівництвом «Carvidon Service SRL проводили аналіз ринку та конкурентного середовища, займалися пошуком нових клієнтів і партнерів, підтриманням існуючих ділових контактів, підтримкою іміджу підприємства на ринку, продажем товарів, вивчали переваги клієнтів.

До нашої продукції проявили зацікавленість як індивідуальні фермери, так і представники агрохолдингів. В ході виставки були укладені два договори на поставку котків рублячого водоналивного КР-6П і ріжучого водоналивного КР-6П-01.

Дочірнє підприємство"Ливарний завод" ТДВ "Первомайськдизельмаш" щиро вдячне всім гостям, що відвідали нашу експозицію, організаторам виставки "Молдекспо-2016", всім партнерам і клієнтам!

Особливу подяку хочемо висловити керівництву фірми «Carvidon Service SRL за запрошення на виставку, надання частини виставкової площадки і виставку котка ККШ-6Г-02, за теплий прийом і гостинність. Відзначаємо якість відвідувачів в цьому році, а виставку включаємо в список обов'язкових маркетингових заходів нашого підприємства.Ми бажаємо Вам процвітання і благополуччя!